Kamencové jezero: Chomutov plánuje vyplatit miliony CV Relax

4. duben 2017 | 14:38
Kamencové jezero. Foto: archiv Město ChomutovKamencové jezero. Foto: archiv Město Chomutov

CHOMUTOV - Město Chomutov má připravený návrh na finanční vyrovnání se společností CV Relax, která původně byla nájemcem Kamencového jezera na 50 let. Magistrát po případném schválení zastupiteli pošle firmě miliony korun.

Společnost CV Relax vznesla požadavek na vyrovnání za movitý i nemovitý majetek, který v areálu postavila. Společná jednání trvala zhruba jeden rok.

"Nejedná se o závazky či pohledávky. Se společností CV Relax jednáme o vykoupení staveb a dalším movitých věcí (např. sítě), které společnost vybudovala v areálu Kamencového jezera. Veškeré investice společnosti CV Relax byly oceněny nezávislými znaleckými posudky a cena za odkup je dána těmito posudky. Je nutné říci, že vše musí schválit městské zastupitelstvo. Jednání se vedou už přes rok," řekl pro MojeChomutovsko.cz mluvčí města Jan Rödling.

Navrhovaná cena, kterou musí zastupitelé schválit, je 32,6 milionu korun. Součástí  je i dohoda o narovnání, kdy se řeší veškeré další nároky.

"Bude se platit podle znaleckých posudků. Nic navíc,“ potvrdil pro Seznam Zprávy dohodu i advokát CV Relax Daniel Volák.

Zastupitelé v Chomutově budou o finančním vyrovnání hlasovat na začátku dubna 2017.

Letošní sezóna na Kamencovém jezeře odstartuje 1. května. "Vzhledem k velké investici, stavbě hlavního mola, je ale nutné počítat s tím, že během sezóny nastanou některá omezení," dodal Jan Rödling.

SOUVISEJÍCÍ: Molo na Kamencovém jezeře nemusí být hotové do léta 2017

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Maďarský kamion se řítil u Chomutova v protisměru!

Maďarský kamion se řítil u Chomutova v protisměru!

15/8 / AKTUALITY / CHOMUTOV - V pondělním poledni ohrozil provoz na Chomutovsku maďarský kamion, který se řítil v protisměru od Hory Sv. Šebestiána.


CHOMUTOV: Muž, který měl zabít Roma, se vrátil z vazby

CHOMUTOV: Muž, který měl zabít Roma, se vrátil z vazby

15/8 / KRIMI / CHOMUTOV - Muž, který po květnovém incidentu na jednom z chomutovských sídlišť, kde měl zabít Roma, opustil vazbu. Důvod? Byli vyslechnuti všichni svědci.


Chomutov koupí nové trolejbusy. A to je chtěl úplně zrušit

Chomutov koupí nové trolejbusy. A to je chtěl úplně zrušit

13/8 / AKTUALITY / CHOMUTOV - Chomutov bude investovat 170 milionů do nákupu nových trolejbusů od společnosti Škoda Electric.


OBRAZEM: Pohádkové safari v chomutovském lesoparku

OBRAZEM: Pohádkové safari v chomutovském lesoparku

12/8 / AKTUALITY / Chomutov - Podívejte se na fotogalerii Ladislava Chlíbka z pohádkového safari v chomutovském lesoparku.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeChomutovsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeChomutovsko.cz na Facebooku


Redakce MojeChomutovsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516