Na rok rozkopou 3 ulice. Měnit se bude kanalizace a vodovod.

24. září 2015 | 07:17
Stavební práce, ilustrační foto. Foto: archiv MojeChomutovsko.czStavební práce, ilustrační foto. Foto: archiv MojeChomutovsko.cz

Chomutov - Severočeská vodárenská společnost (SVS) se chystá na výměnu sto let staré kanalizace a vodovodu. Kvůli tomu dočasně rozkope ulice Čelakovského, Dostojevského a Politických vězňů.

„Velká stavba je rozložena do tří etap a skončí až za rok. Pro občany to znamená, že se budou setkávat se stavebními pracemi a z nich vyplývajících omezení," vysvětlil mluvčí Jan Rödling. První etapa přinese práce v ulici Politických vězňů, které potrvají do 30. listopadu 2015.

„V druhé části rekonstrukce se opraví kanalizace a vodovod v Dostojevského ulici. Tam práce potrvají do 30. 6. 2016. Čelakovského ulice s napojením na Mosteckou se bude řešit do 30. 9. 2016," doplnil mluvčí.

Ulice dostanou i nové povrchy, které v ulici Čelakovského položí město a v ulicích Dostojevského a Politických vežňů se o povrchy postará vodárenská společnost.

ČTĚTE: Šafaříkova ulice v Chomutově se dočká rekonstrukce, výrazně se změní

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Maďarský kamion se řítil u Chomutova v protisměru!

Maďarský kamion se řítil u Chomutova v protisměru!

15/8 / AKTUALITY / CHOMUTOV - V pondělním poledni ohrozil provoz na Chomutovsku maďarský kamion, který se řítil v protisměru od Hory Sv. Šebestiána.


CHOMUTOV: Muž, který měl zabít Roma, se vrátil z vazby

CHOMUTOV: Muž, který měl zabít Roma, se vrátil z vazby

15/8 / KRIMI / CHOMUTOV - Muž, který po květnovém incidentu na jednom z chomutovských sídlišť, kde měl zabít Roma, opustil vazbu. Důvod? Byli vyslechnuti všichni svědci.


Chomutov koupí nové trolejbusy. A to je chtěl úplně zrušit

Chomutov koupí nové trolejbusy. A to je chtěl úplně zrušit

13/8 / AKTUALITY / CHOMUTOV - Chomutov bude investovat 170 milionů do nákupu nových trolejbusů od společnosti Škoda Electric.


OBRAZEM: Pohádkové safari v chomutovském lesoparku

OBRAZEM: Pohádkové safari v chomutovském lesoparku

12/8 / AKTUALITY / Chomutov - Podívejte se na fotogalerii Ladislava Chlíbka z pohádkového safari v chomutovském lesoparku.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeChomutovsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeChomutovsko.cz na Facebooku


Redakce MojeChomutovsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516