Omluva fanouškům, fanklubu a vedení Pirátů

25. listopad 2016 | 08:28
Claim.Claim.

CHOMUTOV - V uplynulých dnech na stránkách MojeChomutovsko.cz a následně v internetových diskusích a na sociálních sítích se v Chomutově stalo téma číslo jedna - články věnující se hokejovému klubu Piráti Chomutov. Na žádost několika čtenářů veřejně vysvětlíme, o co jde.

Protože téma hokeje v Chomutově patří mezi diskutovaná a zároveň i kontroverzní, je a bude jednou z obsahových pilířů MojeChomutovsko.cz.

Využíváme i zkušenosti z Německa, kde je marketing značek propojený se sportem zcela běžný a média s obsahem pracují dle svého formátu.

Fanoušci hokeje na stránkách MojeChomutovsko.cz najdou samostatnou rubriku o Piráti, ve které najdou to, o čem se jinde nepíše.

Naším sloganem je O čem se jinde nepíše. A tomu přizpůsobujeme uchopení daného tématu vzhledem ke konkurenčním médiím v daném regionu a městě. Jinými slovy, záměrně píšeme jinak, než ostatní média.

Rozhodli jsem se nepublikovat strohou informační zprávu jako ostatní média. Zároveň téma posunout do kontroverze s cílem vyvolat emoce.

Emoce ke sportu patří a patří i k médiím. Média jsou stále více showbyznys a tím je i sport. Showbyznys se stává i z politiky.

Pokud spojíme sport, politiku a média - vznikne z toho třaskavý koktejl.

Každý příběh potřebuje své hrdiny. Na straně Pirátů jsou to manažeři a majitelé, na straně média tvář toho média.

Obdobné kampaně proběhly v minulosti na Litoměřicku, Roudnicku, Ústecku či Mostecku.

V roce 2014 proběhla na Litoměřicku kampaň spojená s místními politickými kauzami ve vztahu ke školství, zdravotnictví a životního prostředí.

Například v červnu 2015 jsme uspořádali debatu v Litvínově za účasti politiků, ekologů, odborníků a veřejnosti. Téma bylo Vize pro Mostecko a Litvínovsko na pozadí prolomení těžebních limitů a vítězství litvínovských hokejistů v extralize.

V únoru 2016 jsme uspořádali seminář se zástupci ústeckých sportovních klubů o vhodné podpoře a financování sportu na pozadí místní politické debaty podpory sportu ze strany města a sponzorů z komerční sféry.

MojeChomutovsko.cz je v Chomutově, ale i v Jirkově, Kadani či Klášterci nad Ohří doma.

Už za pár dní odstartuje druhý ročník ankety o NEJ vánoční strom 2016. V prvním ročníků zvítězilo město Klášterec nad Ohří, kde došlo v lednu tohoto roku ke slavnostnímu předání certifikátu.

MojeChomutovsko.cz - Tady jsme doma a O čem se jinde nepíše.

Pokud se fanoušků, fanklubu, vedení klubu či jeho majitele způsob publikace aktuálního tématu, který vedení hokejového klubu Piráti Chomutov vyslal do veřejného prostoru, dotkl, se omlouváme. Za samotnými články si však stojíme, neboť jsme k nim přistupovali zodpovědně.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.09 hvězdiček / Hodnoceno: 23x


Přidat/zobrazit komentářeTop zprávy

JIRKOV: V některých lokalitách se nebudou vyplácet dávky

JIRKOV: V některých lokalitách se nebudou vyplácet dávky

24/7 / AKTUALITY / JIRKOV - Radnice v Jirkově na Chomutovsku chce omezit vyplácení dávek na bydlení ve čtvrtích Nové Ervěnice a Krušnohorská ulice.


OBRAZEM: V Březenci u Jirkova proběhl turnaj ve futsale o pohár CHLMF CUP 2017

OBRAZEM: V Březenci u Jirkova proběhl turnaj ve futsale o pohár CHLMF CUP 2017

18/7 / SERVIS / JIRKOV - V Březenci u Jirkova proběhl 22. ročník ve futsale o pohár CHLMF CUP 2017 za účasti 40 týmů.


Známý plzeňský kulturista obhajoval střelbu v Chomutově. Hrozí mu tři roky!

Známý plzeňský kulturista obhajoval střelbu v Chomutově. Hrozí mu tři roky!

29/6 / KRIMI / CHOMUTOV, PLZEŇ - Plzeňský kulturista Filip Grznár je spíše než pro své sportovní výkony známý pro své netradiční a divoké vystupování na internetu.


Žáci ze dvou chomutovských základních škol byli v IQ Landii v Liberci

Žáci ze dvou chomutovských základních škol byli v IQ Landii v Liberci

28/6 / SERVIS / CHOMUTOV, LIBEREC - Putovní výstava pokusů IQ PARKU zaujala žáky už před několika lety a vzbudila v nich touhu k návštěvě IQ LANDIE v Liberci. A pak už byl jen krůček k tomu, se do IQ LANDIE vypravit a ponořit se do světa techniky.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeChomutovsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeChomutovsko.cz na Facebooku


Redakce MojeChomutovsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516