Vrah dívky z Klášterce si odsedí 20 let za mřížemi

16. duben 2015 | 23:45
Krajský soud v Ústí nad Labem. Foto: archiv MojeChomutovsko.czKrajský soud v Ústí nad Labem. Foto: archiv MojeChomutovsko.cz

Klášterec n/O. - Za vraždu devítileté dívky z Klášterce nad Ohří poslal Krajský soud v Ústí nad Labem 25letého muže do vězení. Za mřížemi si má odpykat 20 let. Čin se stal v září 2014.

Obžalovaný se k vraždě přiznal, ovšem znásilnění dívky popřel. Soud muži navíc uložil ochranné sexuologické léčení. Čtvrteční (16.4.2015) rozsudek není pravomocný.

„Obžalovaný měl od počátku v úmyslu vylákat poškozenou do neobydlené oblasti a poté, co ji sexuálně zneužil, tak ji chtěl usmrtit, neboť mu bylo zřejmé, že by jeho jednání oznámila. Způsob jakým odešel s nezletilou do neobydlené oblasti, tedy nejkratší cestou, nasvědčuje tomu, že jeho záměr byl realizace toho, čeho se nakonec dopustil,“ přečetla po vynesení rozsudku soudkyně Kamila Krejcarová.

Babička, u které dívka žila, má podle soudu nárok na odškodné ve výši 450 tisíc korun. Matku senát odkázal na civilní řízení.

ČTĚTE:  Policie našla mrtvé tělo pohřešované dívky z Klášterce nad Ohří

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Maďarský kamion se řítil u Chomutova v protisměru!

Maďarský kamion se řítil u Chomutova v protisměru!

15/8 / AKTUALITY / CHOMUTOV - V pondělním poledni ohrozil provoz na Chomutovsku maďarský kamion, který se řítil v protisměru od Hory Sv. Šebestiána.


CHOMUTOV: Muž, který měl zabít Roma, se vrátil z vazby

CHOMUTOV: Muž, který měl zabít Roma, se vrátil z vazby

15/8 / KRIMI / CHOMUTOV - Muž, který po květnovém incidentu na jednom z chomutovských sídlišť, kde měl zabít Roma, opustil vazbu. Důvod? Byli vyslechnuti všichni svědci.


Chomutov koupí nové trolejbusy. A to je chtěl úplně zrušit

Chomutov koupí nové trolejbusy. A to je chtěl úplně zrušit

13/8 / AKTUALITY / CHOMUTOV - Chomutov bude investovat 170 milionů do nákupu nových trolejbusů od společnosti Škoda Electric.


OBRAZEM: Pohádkové safari v chomutovském lesoparku

OBRAZEM: Pohádkové safari v chomutovském lesoparku

12/8 / AKTUALITY / Chomutov - Podívejte se na fotogalerii Ladislava Chlíbka z pohádkového safari v chomutovském lesoparku.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeChomutovsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeChomutovsko.cz na Facebooku


Redakce MojeChomutovsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516